Fractie GroenLinks

GroenLinks heeft 11 raadszetels in de gemeenteraad van Groningen. Fractievoorzitter is Mirjam Wijnja.

Website GroenLinks

Grote Markt 1
9712 HN Groningen
050 313 07 48
groenlinks@raad.groningen.nl

Gemeenteraadsleden GroenLinks

Mirjam Wijnja

Mirjam WijnjaMirjam (M.) Wijnja

mirjam.wijnja@raadgroningen.nl

Lid van raadscommissies

  • Financiën en Veiligheid

Nevenfuncties

  • Ondernemer/eigenaar Bureau Perspectief
  • Projectleider C4 Youth
  • Lid programmaraad leergang VGG

Benni Leemhuis

Benni LeemhuisBenni (W.B.) Leemhuis

Lid van raadscommissies

  • Beheer en Verkeer
  • Ruimte en Wonen

Nevenfuncties

  • Secretaris moestuinvereniging De Hamriktuin
  • Algemeen bestuurslid stichting Monument en Materiaal

Femke Folkerts

Femke FolkertsFemke (F.T.) Folkerts

femke.folkerts@raadgroningen.nl

Lid van raadscommissies

  • Werk en Inkomen
  • Onderwijs en Welzijn

Nevenfuncties

 

Jasper Been

Jasper BeenJasper (J.) Been

jasper.been@raadgroningen.nl

Lid van raadscommissies

  • Werk en Inkomen
  • Financiën en Veiligheid

Nevenfuncties

 

Hans Sietsma

Hans SietsmaHans (J.) Sietsma

hans.sietsma@raadgroningen.nl

Lid van raadscommissies

  • Onderwijs en Welzijn (voorzitter)
  • Beheer en Verkeer
  • Ruimte en Wonen
  • Financiën en Veiligheid

Nevenfuncties

  • Organisatieadviseur (zelfstandig)

Martijn van der Glas

Martijn van der GlasMartijn (M.) van der Glas

martijn.vanderglas@raadgroningen.nl

Lid van raadscommissies

  • Beheer en Verkeer
  • Ruimte en Wonen

Nevenfuncties

  • Milieukundig adviseur (eigen bedrijf)
  • Eigenaar van der Glas Milieuadvies

Lieke Schoutens

Lieke SchoutensLieke (A.M.M.) Schoutens

lieke.schoutens@raadgroningen.nl

Lid van raadscommissies

  • Beheer en Verkeer
  • Ruimte en Wonen
  • Financiën en Veiligheid

Nevenfuncties

  • Onderzoeker Sociale psychologie, RUG

Nick Nieuwenhuijsen

Nick NieuwenhuijsenNick (N.) Nieuwenhuijsen

nick.nieuwenhuijsen@raadgroningen.nl

Lid van raadscommissies

  • Werk en Inkomen
  • Onderwijs en Welzijn

Nevenfuncties

  • Studieadviseur Honours College (RUG)
  • Coördinator Kenniscentrum Filosofie bij Faculteit der Wijsbegeerte (RUG)

Ceciel Nieuwenhout

Ceciel NieuwenhoutCeciel (C.T.) Nieuwenhout

ceciel.nieuwenhout@raadgroningen.nl

Lid van raadscommissies

  • Beheer en Verkeer
  • Ruimte en Wonen

Nevenfuncties

  • Onderzoeker aan de RUG

Jeffry van Hoorn

Jeffry van HoornJeffry (J.) van Hoorn

jeffry.vanhoorn@raadgroningen.nl

Lid van raadscommissies

  • Werk en Inkomen
  • Financiën en Veiligheid
  • Onderwijs en Welzijn

Nevenfuncties

  • Adviseur Bankzaken Rabobank
  • Begeleider COC

Jan Visser

Jan VisserJan (J.) Visser

jan.visser@raadgroningen.nl

Lid van raadscommissies

  • Financiën en Veiligheid
  • Onderwijs en Welzijn